Pan Franz poszukuje opiekunki, Niemcy

Cena:
6 200 zł
Telefon:
530611659
Lokalizacja:
Wągrowiec

Nasz podopieczny:
W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla starszego Pana Franza mieszkającego w Pilsting.
Podopieczny jest miłym, 86-letnim, w pełni świadomym starszym Panem poruszającym się samodzielnie. Niestety często zapomina niektóre rzeczy. Choruje na cukrzycę, trzeba więc pilnować by brał leki, a także pilnować jego diety. Przychodzi do niego opiekun środowiskowy.
Obowiązki:

Głównie to: gotowanie, pranie, prasowanie i sprzątanie.
Opiekunka będzie musiała również czuwać w nocy przy podopiecznym, pomagać mu przy ubieraniu i rozbieraniu oraz kąpielach.

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy dostatecznej znajomości języka, doświadczenia z osobami starszymi, cierpliwości i zaangażowania.

Oferujemy:

Zapewniamy legalne zatrudnienie, wysokie zarobki, odprowadzanie składek emerytalno – rentowych oraz zakwaterowanie i wyżywienie.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na [email protected] albo wysłanie SMS na numer: 530611659 o treści: 5650 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Poznaniu
Ul. Święty Marcin 66/72, piętro 11
www.opiekunka.gowork.pl

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 153
14 Mar
12:43

Tancerki! Wysokie Zarobki!

200 zł

Wągrowiec

©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne