Praca dla opiekunek w Süsel

Cena:
1 zł
Telefon:
795998761
Lokalizacja:
Toruń

Pani Brigida porusza się za pomocą wózka jeżeli wychodzi gdzieś dalej a w domu używa chodzika. Podopieczna ma problemy z sercem oraz nadciśnienie tętnicze przez co jest bardzo osłabiona.
Obowiązki:
Sprzątanie, gotowanie
jazda samochodem
pomoc w ubieraniu i rozbieraniu
pomoc przy kąpieli
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka, doświadczenia w opiece nad osobami strasznymi oraz zaangażowania w pracę i wykonywane obowiązki.
Oferujemy:
Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec, wyżywienie oraz zakwaterowanie.
Wynagrodzenie miesięczne: 1180 euro netto

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na [email protected] albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 4404 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Bydgoszczy
Ul. Jagiellońska 12/4
www.opiekunka.gowork.pl

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 51