Praca dodatkowa, 250 zł/h, mile widziani studenci

Lokalizacja:
Legionowo

Partner Freelancer do Zespołu Projektowego
(również BEZ doświadczenia)
Praca online, mile widziani studenci.
od 1500 zł do nawet 7000 zł, wynagrodzenie zależne od zaangażowania

/ OFERUJEMY/:

* około 1700 zł w 7 dni
* niezbędne narzędzia pracy
* system sprzedażowy automatyzujacy pracę w 90%
* szkolenia video on-line
* wsparcie osobistego opiekuna projektu
* elastyczne godziny pracy
* dla najbardziej zaangażowanych. zarobki nawet do kilku tysięcy złotych miesięcznie

/WYMAGANIA/:

* ukończone 18 lat
* dostęp do internetu
* komputer / laptop (ewentualnie smartfon)
* min. średnio 3 godz dziennie czasu do dyspozycji

/ OBOWIĄZKI/:
* obsługa platformy internetowej
* dbanie o wizerunek w social media
* korespondencja mailowa

Jeżeli widzisz to ogłoszenie, oznacza to, że nadal jest AKTUALNE.

---> OSOBY ZAINTERESOWANE, prosimy o aplikowanie
przez przesłanie cv na mail: [email protected]
lub rejestrację na stronie piesio.innowacyjnymarketing.com

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 33
12 Paź
16:00

Dekarz

Legionowo