Praca jako Opiekun/-ka Osób Starszych w Niemczech

Cena:
6 500 zł
Telefon:
797-169-004
Lokalizacja:
Bielsko-Biała

Miejscowość: Biberach an der Riss
Data wyjazdu: 11.06.2019
Wymagany poziom języka: dobrze komunikatywny
Wiek: 96 l.
Wzrost: 162 cm
Waga podopiecznego: 58 kg
Schorzenia: nadciśnienie, niewydolność serca, trudności w poruszaniu się (laska/rollator)
Obowiązki opiekunki: Pomoc w codziennej higienie, gotowanie, dbanie o czystość w domu, zakupy, organizacja czasu z podopieczym.
Warunki mieszkaniowe: winda schodowa, podnośnik przy wannie, mieszka z żoną, małe miasto, dom jednorodzinny, własny pokój, własna łazienka, internet, ogród, TV

Zadzwoń 797-169-004

lub

Przyjdź do naszego oddziału w Bielsku-Białej, ul. 3 Maja 39/1, zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00+ 50 € za polecenie koleżanki/kolegi, która/y z nami wyjedzie+ 200 € za przejście z innej firmy, jeśli przyjdziesz z referencjami lub dokumentem potwierdzającym zatrudnienieAdministratorem Państwa danych przetwarzanych w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego jest spółka Promedica24 Staff EU sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie (00-807), przy Al. Jerozolimskich 94.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat przetwarzania Państwa danych, mogą skontaktować się Państwo z Inspektorem Ochrony Danych: daneosobowe(at)promedica24.pl.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji.

Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy, podmioty z Grupy Promedica24 współpracujące z naszą spółką oraz podmioty spoza Grupy Promedica24, świadczące na naszą rzecz usługi informatyczne, telekomunikacyjne, administracyjne, które wspierają nas w naszej działalności. Podmioty te będą miały dostęp do Państwa danych tylko i wyłącznie w celu realizacji zadań związanych z prowadzeniem procesów rekrutacyjnych.

Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 4 miesięcy po zakończeniu rekrutacji, na którą kandydat wyraził zgodę,

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

• żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,

• cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem poprzez wysłanie wiadomości email na wskazany powyżej adres inspektora danych,

• wniesienia skargi do właściwego organu ochrony danych osobowych.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest wyrażona przez Pani/Pana zgoda. Podanie danych jest dobrowolne.

Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, ani podejmowania zautomatyzowanych decyzji.

Wysłanie dokumentów aplikacyjnych oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Promedica24 Staff EU sp. z o.o. sp. k. danych osobowych dla potrzeb niniejszej rekrutacji.

Jednocześnie informujemy, że wyrażona zgoda może być wycofana w każdym czasie przez wysłanie maila na adres daneosobowe(at)promedica24.pl oraz że wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, które będzie się odbywało przed jej wycofaniem.

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 3
14 Cze
15:46
13 Cze
14:42
3 Cze
08:38
7 Sty
16:00

Opiekun osób starszych

Bielsko-Biała

©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne