Praca na produkcji

Telefon:
733193121
Lokalizacja:
Chrzanów

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta z branży automotive, szukamy osób
na stanowisko:

Miejsce: Chrzanów
Nr ref: 2018/09/OP/VCH

Praca na produkcji - 50 nowych miejsc pracy!
Obowiązki:

• kontrola jakościowa komponentów;
• obsługa maszyn;
• dbanie o porządek na stanowisku pracy;

Wymagania:

• duża motywacja do pracy;
• ukończone 18 lat;
• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz czterobrygadowym;
• nie jest wymagane doświadczenie na produkcji;

Oferujemy:

• zatrudnienie od zaraz na pełen etat;
• atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia + dodatek za system czterobrygadowy) zawsze na czas!
• umowę o pracę;
• ubezpieczenie dodatkowe;
• program zniżkowy Adecco +Club;
• możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta, który zapewnia pełny pakiet socjalny;
• możesz polecić kandydatów i otrzymać premię o wartości 500 zł za każdą poleconą osobę

Poleć naszą ofertę znajomym!
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 9
4 Gru
15:02
10 Sie
10:27

Postaw na siebie

Chrzanów

11 Gru
16:39
30 Paź
08:20

Operator produkcji

2 300 zł

Chrzanów