Praca w roli Opiekunki dla 83 – letniego pana Roberta

Cena:
5 000 zł
Telefon:
786196934
Lokalizacja:
Bartoszyce

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Frankfurt
Senior jest osobą mobilną, ze względu na swój wiek czasami jest osłabiony, wtedy korzysta z rolatora. Pan Robert jest osobą samodzielną, większość czynności wokół siebie wykonuje sam. Podopieczny ma początki demencji.

Obowiązki:
·Prowadzenie domu oraz prace w ogrodzie
·Pomoc w ubieraniu się
·Wspólne spędzanie czasu – spacery, gra w karty
·Towarzyszenie w wizytach lekarskich
·Pomoc w myciu oraz pielęgnacji ciała

Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, czynnego prawa jazdy kat. B oraz otwartego i serdecznego usposobienia. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z osobami starszymi.

Oferujemy:
Naszym Opiekunką zapewniamy legalną pracę, składki ZUS oraz ubezpieczenie. Dodatkowo organizujemy i opłacamy przejazd w obie strony, wyżywienie oraz zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6432 oraz imię i nazwisko oraz województwo.
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na [email protected] albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6432, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 134
6 Wrz
14:28
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne