PRACOWNIK DO ROZBIÓRKI I DROBNYCH PRAC REMONTOWYCH - Praca W Niemczech

Cena:
5 000 zł
Telefon:
503 433 036
Lokalizacja:
Zielona Góra

Firma Personel dla Europy bardzo aktywnie działa w branży rekrutacji pracowników do wyjazdów zagranicznych. Bardzo szeroki zakres usług, które oferujemy oraz indywidualne podejście do każdego klienta oraz pracownika pozwala nam zagwarantować zatrudnienie, każdej osobie, która posiada doświadczenie w danej branży, zna język niemiecki chociaż w stopniu podstawowym oraz wyraża chęć wyjazdu.

Aktualnie poszukujemy dla naszego niemieckiego klienta PRACOWNIKÓW DO ROZBIÓRKI I DROBNYCH PRAC REMONTOWYCH

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za takie zadania jak: śrutowanie i frezowanie betonu, wyburzanie, betonowanie, wykonywanie prac remontowo-budowlanych, tynkowanie, montowanie, prace wykończeniowe itd.

Poszukujemy 4-osobowej grupy. Wymogiem koniecznym jest, aby przynajmniej jeden z Panów porozumiewał się w języku niemieckim w stopniu komunikatywnym. Istnieje możliwość zgłoszenia się samemu.

Oferujemy stawkę 8 - 11 euro netto na godzinę w zależności od znajomości języka. Praca na stałe, po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę.

Praca we Frankfurcie nad Menem, gwarantujemy opłacenie busa (w obie strony) oraz zakwaterowania, ubezpieczenie, formularze A1, karty EKUZ, opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Praca do zaraz!

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 48
9 Gru
12:02
31 Paź
09:50

Produkcja/Kontrola Jakości-Niemcy

1 zł

Zielona Góra

13 Wrz
08:40
26 Wrz
09:01
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne