Pręgowana Basia, malutka koteczka szuka domu!

Lokalizacja:
Kielce

Oto Basia i Ewcia – dwie śliczne kicie, które ktoś podły wyrzucił/podrzucił na osiedlowy parking pod moim blokiem 2 tygodnie temu. Było jeszcze trzecie kociątko – nie zdążyło dostać imienia, bo zostało rozjechane przez samochód, pod którym kuliło się przerażone...
Dwie koteczki natychmiast stamtąd zabrałam – przechowywałam je początkowo w swojej piwnicy, teraz są w domu. Ale nie mogą u mnie zostać dłużej, bo mam kilka innych kotów (mieszkanie w bloku)!
Kotki są bardzo zżyte ze sobą. Nie są z jednego miotu, więc starsza wzięła na siebie funkcję opiekuna - wylizuje młodszą czule, nauczyła ją korzystać z kuwety, przytula, gdy śpią... W pozostałym czasie pięknie się ze sobą bawią. Mniejsza, idealnie proporcjonalna pręgowana buraska z wielkimi oczami, to Basia - tylko ona szuka domu, bo jej biało-grafitowa towarzyszka już adoptowana :)

Kotki bardzo ładnie i zdrowo się rozwijają – w ciągu 2 tygodni podwoiły swoją wagę, już nie są tylko szkielecikami powleczonymi skórą... Są odrobaczone i odpchlone, teraz kończą leczenie kociego kataru.
Szukam dla nich odpowiedzialnych, kochających opiekunów i domów niewychodzących! MUSZĘ JE ZNALEŹĆ!

Jeśli będzie taka konieczność, zorganizuję transport do nowego domu.
Proszę dzwonić pod numer podany w ogłoszeniu - 510 713 034

Tu link do wydarzenia na facebooku, jest tam więcej informacji i zdjęć:
https://www.facebook.com/events/473939536112949/

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 211
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne