Projektowanie wnętrz Legnica

Cena:
100 zł
Telefon:
781-609-255
Lokalizacja:
Legnica

DESIGN M DESIGN pracowanie specjalizująca się w architekturze wnętrz. Projektujemy wnętrza o różnej skali i funkcji- niewielkie mieszkania, domy jednorodzinne, lofty jak i większe wnętrza biurowe, komercyjne czy wnętrza użyteczności publicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje współpracę na wszystkich etapach prac projektowych. Współpracując z nami każdy klient ma pewność, że otrzyma projekt wstępny rozpoczynający się od koncepcji, następnie projekt wykonawczy, nadzór autorski nad realizacją oraz pomoc przy wyborze i zakupie wyposażenia.

Współpracujemy z wykwalifikowanymi i sprawdzonymi firmami z branży budowlanej, dzięki temu zapewniamy kompleksową obsługę klienta i inwestycji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, w duchu oczekiwań i piękna estetycznego danego klienta.

Każdą dokumentację sporządzamy w wersji opisowej i graficznej. Inwestor otrzymuje wersję wydrukowaną oraz multimedialną.

Pracowania DESIGN M DESIGN LEGNICA to pracownia, z którą zaprojektujesz także obszar architektury krajobrazu.

W ramach naszej oferty zajmujemy się tworzeniem projektów zieleni. Projektujemy zarówno małe i duże ogrody przydomowe.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www, do zapoznania się z naszym portfolio.

Zapraszamy także do korzystania z naszych pomysłów w zakresie projektowania większych założeń terenowych: zieleń publiczną, ogrody skalne, ogrody wodne, tarasy oraz małą architekturę.

Projektowanie to nasza pasja!

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 721
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne