Przyczepy i konstrukcje reklamowe, kampanie me

Cena:
1 zł
Telefon:
536255724
Lokalizacja:
Rzeszów

Mobil Media to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się szeroko rozumianą reklamą i promocją medialną. Głównym celem naszej firmy jest ciągły kontakt z klientami umożliwiający jak najdokładniejsze odzwierciedlenie ich potrzeb, co ma wpływ na ich końcowe zadowolenie.
Zapewne zadajesz sobie pytanie „Czym Mobil Media różni się od wielu innych agencji reklamowych?”. Odpowiedź jest prosta. W odróżnieniu od pozostałych, nasza agencja zapewnia kompleksowe usługi promocyjne, realizując zlecenia z zakresu projektowania graficznego, reklamy mobilnej, kampanii internetowych i promocji w Internecie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, w zależności od jego zapotrzebowania i celu marketingowego określamy odpowiedni sposób reklamy.

Mobil Media to nie tylko reklama, ale także POMOC. Obszar naszych działań obejmuje:
- kompleksowy projekt Twojej reklamy
- wydruki materiałów wielkoformatowych, np. banerów
- wynajmowanie przyczep reklamowych, miejsc na przyczepach stacjonarnych oraz miejsc na konstrukcjach stałych
- prowadzenie kampanii medialnych w Internecie składających się z wykonania kompleksowej strony internetowej, pozycjonowania oraz reklamowania na portalach takich jak np. Facebook czy Youtube, oraz prowadzenie kampanii Google Adwords.

Czy coś zyskujesz zamawiając pełną kampanię reklamową? Tak. Kompleksowa kampania reklamowa zapewnia wykorzystanie wszelkich prowadzonych przez nas usług w konkurencyjnej cenie, którą ustalamy podczas rozmów początkowych. Dodatkowo stali klienci utrzymujący relacje biznesowe z Mobil Media otrzymują obszerną pomoc na etapie wprowadzania reklamy w życie jak również mogą w późniejszym czasie skorzystać ze specjalnych rabatów.

Dzięki Mobil Media każdy Cię zobaczy i o Tobie usłyszy!

Skontaktuj się z nami!
www.mobilmedia.com.pl

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 197
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne