Przyjmę zlecenia na tworzenie stron internetowych, strony na Wordpress

Telefon:
532394975
Lokalizacja:
Kraków

Cześć!

Jeśli czytasz to ogłoszenie prawdopodobnie szukasz wykonawcy strony internetowej. Nasze studio graficzne specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych - mogą to być proste strony wizytówki, strony firmowe, produktowe, blog, portfolio, landing page.

Tworzymy indywidualne projekty graficzne (choć przy ograniczonym budżecie możemy też zaproponować inne rozwiązania, np. stworzenie strony www na bazie płatnego, profesjonalnego motywu). Strony kodujemy pod CMS Wordpress - dzięki temu będziesz mógł w łatwy sposób edytować treści na swojej witrynie. Twoja strona będzie się dobrze wyświetlała zarówno na telefonach, tabletach i komputerach (RWD)

Jak wygląda współpraca?

Na początku rozmawiamy z Tobą na temat oczekiwań jakie masz względem strony, czyli: jakie strona ma posiadać funkcje a także jakie strony podobają Ci się wizualnie. Na podstawie wytycznych przedstawiamy Ci wycenę utworzenia strony. W dalszym etapie przystępujemy do projektowania layoutu strony internetowej, otrzymujesz od nas pliki graficzne i po ich akceptacji przystępujemy do cięcia, kodowania i wdrożenia strony pod Wordpress. Sprawdzamy, testujemy stronę a następnie umieszczamy ją u Ciebie na serwerze (jeśli go nie masz, doradzamy w tym zakresie)

KONTAKT:
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej happyrebels.com - szczegółowa oferta, portfolio oraz kontakt.  Porozmawiajmy - masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 71
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne