REMONTY MIESZKAŃ , UKOŃCZENIA, PRACE REMONTOWE 666474303

Telefon:
666474303
Lokalizacja:
Poznań, Gowarzewo, Zalasewo, Swarzędz

Firma Remontowo Budowlana "BOB REMONTUJE" CEZARY WALCZAK jest firmą kompleksową. Obszarem na którym wykonujemy prace jest Poznań i okolice.

Wykonujemy usługi remontowe, wykończenia wnętrz, malowanie biur, mieszkań, rozbiórka pustostanów, remont pustostanów, drobne prace kanalizacyjne, wszelakie naprawy i montaże.

Naszą firmę tworzą ludzie kompetentni, z pełnym zaangażowaniem wypełniający swoją pracę. Mogą być Państwo pewni że wszelkie prace remontowe, wykończeniowe, nam zlecone zostaną solidnie wykonane.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług po atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty skierowanej do Klientów z Poznania lub okolic.

Z poważaniem

właściciel firmy

Cezary Walczak

Tel: 666 474 303


Wszystkie nasze prace wyceniane są indywidualnie w zależności od wielkości zlecenia, jego skomplikowania, czasochłonności, zastosowanych technologii i materiałów.

W celu uzyskania wyceny wystarczy że skontaktujesz się z nami a z przyjemnością uzgodnimy termin spotkania w celu ustalenia zakresu prac, Państwa oczekiwań i przystąpimy do negocjacji.

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 254
Wczoraj
21:31

Posadzki maszynowe Poznań

5 464 zł

Poznań

22 Kwi
20:45
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne