Sale konferencyjne w Lublinie na Zana

Cena:
35 zł
Telefon:
814607500
Rodzaj:
Wynajem
Lokalizacja:
Lublin

Poszukujesz miejsca odpowiedniego do organizacji spotkań biznesowych?
Chcesz przeprowadzić szkolenie lub poprowadzić kameralny wykład w reprezentatywnej sali w centrum miasta? A może chciałbyś po prostu spotkać się z Klientem w miejscu, w którym zostaniecie profesjonalnie przyjęci w przyjaznej atmosferze?
Chcąc wyjść naprzeciw Twoim potrzebom, stworzyliśmy profesjonalne oraz w pełni wyposażone sale konferencyjne zlokalizowane w reprezentatywnym budynku przy ulicy Zana 39A w Lublinie.
Sale 4os. i 12os. mogą służyć jako gabinet, niezbędny do przeprowadzenia rozmów z ważnym Klientem, jak również jako miejsce prowadzenia szkoleń, kursów czy wykładów.
Nowoczesne i funkcjonalnie urządzone sale wyposażone są w projektor, przenośną tablicę oraz wszelką infrastrukturę techniczną potrzebną do tego, by Twoja prezentacja przebiegała bez zakłóceń. Możesz również skorzystać z wideokonferencji.
Naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie administracyjne, dostęp do bezpłatnego internetu Wi-Fi, serwis kawowy oraz wodę butelkowaną.
Jeśli przewidujesz dłuższe spotkania, na których nie może zabraknąć poczęstunku, również w tym wypadku wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom zapewniając szybki i sprawny catering.
Do każdej rezerwacji podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu potrafimy dostosować się do Twoich potrzeb i spełnić oczekiwania Twoje oraz Twoich Gości. Przekonasz się o tym podejmując z nami współpracę. Zapraszamy do naszego Centrum Regus.

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 629
23 Kwi
18:28
27 Wrz
15:52
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne