Serwis Fitness - naprawa sprzętu, dojazd do klienta (Katowice/Śląsk) + Budowa kręgielni !!!

Lokalizacja:
Katowice

Profesjonalny serwis urządzeń fitness wszystkich producentów!

Nasza firma specjalizuje się w budowie oraz szeroko pojętej obsłudze i serwisie kręgielni, klubów fitnes (sprzęt fitness, zarówno do użytku klubowego jak i domowego).

Mamy ponad 10-letnie doświadczenia na rynku bowling & fitness. Z powodzeniem obsługujemy ponad 100 kręgielni na terenie całego kraju (Brunswick, AMF, VIA, Switch, kręgielnie sznurkowe) oraz serwisujemy sprzęt do siłowni wielu klubów, róznych producentów m.in.: TechnoGym, York fitness, Life Fitness, Precor itp.

Swoim klientom oferujemy kompleksową obsługę: doradztwo i zaprojektowanie kręgielni/klubu fitness, sprzedaż części zamiennych, środków do pielęgnacji kręgielni/klubu fitness, wyposażenia nowego i używanego a także serwis maszyn bowlingowych, bieżni, rowerków, steperów i innych urządzeń ruchowych.
Doświadczenie, precyzja, krótki termin realizacji zleceń, szeroki zakres usług > wymiana pasów, zużytych części, naprawa elektroniki, pełna konserwacja urządzeń, naprawa silników, to tylko niektóre z Naszych atutów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem, w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 507 401 274 oraz 884 011 111

lub e-mailem: [email protected]

Naprawy i konserwacje sprzętu fitness do użytku domowego i klubowego. Przeglądy urządzeń, całkowita konserwacja maszyn, naprawa elektroniki, regeneracja silników, wymiana pasów i blatów do bieżni i innych części.

W sprzedaży również nowe i używane bieżnie, rowerki, stepery, części zamienne do urządzeń. Dystrybucję profesjonalnych pasów do bieżni.
Współpracujemy i zaopatrujemy firmy serwisowe w całej Polsce!

Ponadto jesteśmy autoryzowanym serwisem kilkunastu klubów fitness na terenie Śląska. Działamy w systemie door-to-door - zadzwoń lub napisz a pojawimy się u Ciebie w domu, w klubie, gdziekolwiek.

Dojazd do klienta (w ograniczonej strefie) w cenie serwisu.
Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług i dołączenie do grona zadowolonych klientów!

Napisz: [email protected]

Zadzwoń: 507 401 274

Odwiedź: www.activeconcepts.pl

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 2096
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne