Tajson młodziutki wesoły psiak mix husky i owczarka

Lokalizacja:
Poznań

Imię: Tajson
Rasa: mix husky i owczarka
Płeć: samiec
Wiek: ok. 1 lata
Rodowód: brak
Chip: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Płodność: nie kastrowany
Miejsce Pobytu: schronisko woj. lubuskie
Stosunek do dzieci: pozytywny
Stosunek do psów: pozytywny
Stosunek do kotów: brak danych

Tajson to młodziutki i wspaniały psiak który bardzo potrzebuje swojego człowieka. Tajson jest bardzo przyjaznym i towarzyskim psiakiem cieszy się na widok każdego przechodzącego człowieka. Uwielbia się bawić, biegać i szaleć na świeżym powietrzu. Chętnie uczy się nowych komend i współpracuje z człowiekiem, zna komędę siad i podaj łapę. Tajson jest prawdopodobnie mieszańcem husky i owczarka, jest bardzo pojętnym psiakiem i jeśli tylko dostanie szansę będzie wspaniałym towarzyszem przygód i kumplem na wspólne wpady na łono natury.
Tajson błąkał się przez jakiś czas w województwie wielkopolskim razem z Kajo - drugim psiakiem w typie rasy alaskan malamute. Po kilku tygodniach życia na własną łapę, psiaki razem trafiły do gminnego punktu przetrzymań dla psów znalezionych. Tajson jest bardzo zżyty ze swoim psim kolegą i ideałem byłoby, gdyby psiaki znalazły wspólny dom, jednak wiemy że szanse na taką podwójną adopcję są bardzo niewielkie, dlatego szukamy domu w którym mimo że osobno psiaki będą wiodły szczęśliwe życie.
Jeżeli jesteś osoba aktywną, uwielbiasz biegać, jeździć na rowerze i chciałbyś dać dom temu rozkosznemu i wesołemu młodziakowi zadzwoń. Może on czeka właśnie na Ciebe!

TELEFON: 502-124-351
MAIL: [email protected]

1. Pamiętaj:
- Adopcja zwierzęcia musi być przemyślana
- Złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia
- Wybierzemy Nowy Dom dla zwierzęcia, który będzie najbardziej odpowiedni
- Osoba chcąca adoptować zwierzę zgadza się na wizytę przed adopcyjną oraz wizyty już po adopcji
- Bezwzględnym warunkiem adopcji zwierzęcia jest podpisanie umowy adopcyjnej
- Wszystkie zwierzęta są kastrowane, jeśli z różnych powodów kastracja nie mogła być przeprowadzona przed adopcją, Nowy Dom jest zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu
( wyjątkiem są zwierzęta rodowodowe, które są dopuszczone do rozrodu lub takie, których stan zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu)
- NIE ODDAJEMY ZWIERZĄT NA ŁAŃCUCH

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 200
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne