Zatrudnimy opiekunkę osób starszych w Monchengladbach

Cena:
1 200 zł
Telefon:
731898300
Lokalizacja:
Strzelce Opolskie

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp.zo.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Monchengladbach.
PODOPIECZNA : wiek : 89 lat, waży : 50 kg, wzrost: 155cm. Jest to osoba po wylewie, obecnie leżąca.Sporaczycznie trzeba do niej wstać w nocy. 1x dziennie przychodzi do niej opieka medyczna i ją myje.
PODOPIECZNY : wiek : 89 lat, waży : 70 kg, wzrost: 168cm.Cierpi na osłabienie starcze, porusza się samodzielnie.
Małżeństwo mieszka same w domku jednorodzinnym160 m2 z ogrodem. Dla opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem . W pokoju jest TV. Jest możliwość dzwonienia do PL.
Opiekunka pomaga podopiecznej podczas ubierania się rozbierania, podaje posiłki (wszystkie czynności odbywają się w łóżku) oraz prowadzi gospodarstwo domowe: gotuje, pierze, sprząta, prasuje, robi zakupy. Czas wolny do ustalenia na miejscu z rodziną podopiecznych.
Oferujemy legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie oraz korzystne warunki finansowe. Zapewniamy pełne ubezpieczenie, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie oraz transport. Przejrzysta i czytelna umowa, bez jakichkolwiek zobowiązań dłuższych niż czas trwania kontraktu. Podchodzimy indywidualnie do naszych opiekunów i ich podopiecznych. Dobierzemy podopiecznego odpowiednio do Państwa oczekiwań, kwalifikacji i umiejętności.
Jeżeli powyższa oferta nie jest dla Pani/ Pana odpowiednia- proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt tel. 731 898 300 lub mailowy [email protected]
www.pflegemitherzen24.pl

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 146
17 Sty
16:01

Pakowanie Sortowanie mięsa- Od zaraz!

1 zł

Strzelce Opolskie

16 Sty
18:01
27 Sie
09:05

Holandia- praca dla pań przy mięsie

36 zł

Strzelce Opolskie

10 Sty
16:22
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne